Lamp: working; 6000K; IP65; with holder; 2000lm,4000lm; W: 261mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NOVA-EX R
Tootja: SCANGRIP
Tootja tootekood: NOVA-EX R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: working; 6000K; IP65; with holder; 2000lm,4000lm; W: 261mm
| Operating temperature | -20...45°C |
| IP rating | IP65 |
| Version | with holder |
| Length | 270mm |
| Height | 130mm |
| Nominal life | 4h |
| Type of lamp | working lamp |
| Colour temperature | 6000K |
| Conform to the norm | ATEX Ex |
| Mechanical impact resistance | IK07 |
| number of operation modes | 2 |