Lamp: working; 6000K; IP65; W: 104mm; L: 96mm; H: 38mm; -10÷40°C; 15h
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NOVA MINI
Tootja: SCANGRIP
Tootja tootekood: NOVA MINI
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: working; 6000K; IP65; W: 104mm; L: 96mm; H: 38mm; -10÷40°C; 15h
| Operating temperature | -10...40°C |
| IP rating | IP65 |
| Width | 104mm |
| Length | 96mm |
| Height | 38mm |
| Nominal life | 15h |
| Type of lamp | working lamp |
| Colour temperature | 6000K |
| Mechanical impact resistance | IK07 |