Inductor: wire
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
486.0
Tootekood:
NR6045T2R3N
Tootja: TAIYO YUDEN
Tootja tootekood: NR6045T2R3N
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
| Mounting | SMD |
| Resistance | 27.3mΩ |
| Operating temperature | -25...120°C |
| Tolerance | ±30% |
| Operating current | 6A |
| Inductance | 2.3µH |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 60MHz |
| Saturation current | 6A |
| Test frequency | 100kHz |