Tootekood: NR6045T2R3N
Tootja: TAIYO YUDEN
Tootja tootekood: NR6045T2R3N
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Resistance 27.3mΩ
Operating temperature -25...120°C
Tolerance ±30%
Operating current 6A
Inductance 2.3µH
Type of inductor wire
Resonant frequency 60MHz
Saturation current 6A
Test frequency 100kHz