NRS5010T1R0NMGFV
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
374.0
Tootekood:
NRS5010T1R0NMGFV
Tootja: TAIYO YUDEN
Tootja tootekood: NRS5010T1R0NMGFV
Spetsifikatsioon tootele NRS5010T1R0NMGFV
| Mounting | SMD |
| Resistance | 70mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±30% |
| Operating current | 1.75A |
| Inductance | 1µH |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Core material | ferrite |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 95MHz |
| Test frequency | 100kHz |