NRS5010T1R0NMGFV
Kordarv: 1.0
Minimum quantity: 374.0
Tootekood: NRS5010T1R0NMGFV
Tootja: TAIYO YUDEN
Tootja tootekood: NRS5010T1R0NMGFV
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Core material
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele NRS5010T1R0NMGFV
Mounting SMD
Resistance 70mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±30%
Operating current 1.75A
Inductance 1µH
Conform to the norm AEC-Q200
Core material ferrite
Type of inductor wire
Resonant frequency 95MHz
Test frequency 100kHz