Driver; current regulator,LED driver; 45V; SOD123; 460mW; 15mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NSI45015WT1G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: NSI45015WT1G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Driver; current regulator,LED driver; 45V; SOD123; 460mW; 15mA
| Output current | 15mA |
| Mounting | SMD |
| Case | SOD123 |
| Type of integrated circuit | driver |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Number of channels | 1 |
| Power dissipation | 460mW |
| Operating current | 15mA |
| Kind of integrated circuit | current regulator, LED driver |