IC: driver
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NSI45025AZT1G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: NSI45025AZT1G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: driver
| Output current | 25mA |
| Mounting | SMD |
| Case | SOT223 |
| Type of integrated circuit | driver |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Power dissipation | 1.4W |
| Operating current | 25mA |
| Kind of integrated circuit | current regulator, LED driver |