Driver; current regulator,LED driver; 120V; SMB; 3W; 20mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NSIC2020JBT3G
Tootja: ON SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: NSIC2020JBT3G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Driver; current regulator,LED driver; 120V; SMB; 3W; 20mA
| Output current | 20mA |
| Mounting | SMD |
| Case | SMB |
| Type of integrated circuit | driver |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Number of channels | 1 |
| Power dissipation | 3W |
| Operating current | 20mA |
| Kind of integrated circuit | current regulator, LED driver |