RF / Pin Diode, Dual Series, 4.5 ohm, SC-70, 3 Pin, 0.23 pF
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NSVP264SDSF3T1G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: NSVP264SDSF3T1G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RF / Pin Diode, Dual Series, 4.5 ohm, SC-70, 3 Pin, 0.23 pF
| Mounting | SMD |
| Case | SC70 |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | double series |
| Number of pins | 3 |
| Max. off-state voltage | 50V |
| Features of semiconductor devices | PIN, RF |
| Load current | 50mA |
| Max. forward voltage | 950mV |
| Application | automotive industry |
| Type of diode | switching |
| Max operating temperature | 125°C |