Enclosure: wall mounting; X: 400mm; Y: 600mm; Z: 200mm; Spacial CRN
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NSYCRN64200P
Tootja: SCHNEIDER ELECTRIC
Tootja tootekood: NSYCRN64200P
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: wall mounting; X: 400mm; Y: 600mm; Z: 200mm; Spacial CRN
| IP rating | IP66 |
| Enclosure material | steel |
| Type of enclosure | wall mounting |
| Dimension Y | 600mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 400mm |
| Dimension Z | 200mm |
| Kit contents | mounting plate |
| Cover colour | grey |
| Mechanical impact resistance | IK10 |