Enclosure Cooling, Filter Fan with Outlet Grille, IP54, ClimaSys, ASA, Polycarbonate, 137 mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NSYCVF38M230PF
Tootja: SCHNEIDER ELECTRIC
Tootja tootekood: NSYCVF38M230PF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure Cooling, Filter Fan with Outlet Grille, IP54, ClimaSys, ASA, Polycarbonate, 137 mm
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP54 |
| Colour | RAL 7035 |
| Mounting hole diameter | 92x92mm |
| Fan efficiency | 38m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 4.5W |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Noise level | 41dBA |