Enclosure: wall mounting
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NSYPLM32BG
Tootja: SCHNEIDER ELECTRIC
Tootja tootekood: NSYPLM32BG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: wall mounting
| IP rating | IP66 |
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | wall mounting |
| Dimension Y | 310mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 215mm |
| Dimension Z | 160mm |
| Cover colour | grey |
| Mechanical impact resistance | IK10 |