Enclosure: wall mounting; X: 430mm; Y: 540mm; Z: 200mm; Thalassa PLM
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NSYPLM54G
Tootja: SCHNEIDER ELECTRIC
Tootja tootekood: NSYPLM54G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: wall mounting; X: 430mm; Y: 540mm; Z: 200mm; Thalassa PLM
| IP rating | IP66 |
| Enclosure material | polyester |
| Type of enclosure | wall mounting |
| Dimension Y | 540mm |
| Body colour | light grey |
| Dimension X | 430mm |
| Dimension Z | 200mm |
| Cover colour | light grey |
| Mechanical impact resistance | IK10 |