Enclosure: wall mounting
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NSYPLM75VG
Tootja: SCHNEIDER ELECTRIC
Tootja tootekood: NSYPLM75VG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: wall mounting
| IP rating | IP66 |
| Enclosure material | polyester |
| Type of enclosure | wall mounting |
| Dimension Y | 747mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 536mm |
| Dimension Z | 300mm |
| Cover colour | grey |
| Mechanical impact resistance | IK10 |