Enclosure: wall mounting
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NSYS3D6830
Tootja: SCHNEIDER ELECTRIC
Tootja tootekood: NSYS3D6830
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: wall mounting
| IP rating | IP66 |
| Enclosure material | steel |
| Type of enclosure | wall mounting |
| Dimension Y | 800mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 600mm |
| Dimension Z | 300mm |
| Cover colour | grey |
| Mechanical impact resistance | IK10 |