Enclosure: wall mounting; X: 300mm; Y: 300mm; Z: 170mm; Spacial S3DB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NSYS3DBFL3317
Tootja: SCHNEIDER ELECTRIC
Tootja tootekood: NSYS3DBFL3317
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: wall mounting; X: 300mm; Y: 300mm; Z: 170mm; Spacial S3DB
| IP rating | IP65 |
| Enclosure material | steel |
| Type of enclosure | wall mounting |
| Dimension Y | 300mm |
| Body colour | light grey |
| Dimension X | 300mm |
| Dimension Z | 170mm |
| Cover colour | light grey |
| Mechanical impact resistance | IK10 |