Enclosure: wall mounting; X: 250mm; Y: 300mm; Z: 150mm; Spacial S3X
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NSYS3X302515
Tootja: SCHNEIDER ELECTRIC
Tootja tootekood: NSYS3X302515
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: wall mounting; X: 250mm; Y: 300mm; Z: 150mm; Spacial S3X
| IP rating | IP66 |
| Enclosure material | stainless steel |
| Type of enclosure | wall mounting |
| Dimension Y | 300mm |
| Body colour | natural |
| Dimension X | 250mm |
| Dimension Z | 150mm |
| Cover colour | light grey |
| Mechanical impact resistance | IK10 |