Enclosure: wall mounting
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NSYS3X7525
Tootja: SCHNEIDER ELECTRIC
Tootja tootekood: NSYS3X7525
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: wall mounting
| IP rating | IP66 |
| Enclosure material | stainless steel |
| Type of enclosure | wall mounting |
| Dimension Y | 700mm |
| Body colour | natural |
| Dimension X | 500mm |
| Dimension Z | 250mm |
| Cover colour | natural |
| Mechanical impact resistance | IK10 |