Driver; motor controller; 2A; Uoper: 3÷24V; Uin: 6.45V; SIP16
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NTE1825
Tootja: NTE Electronics
Tootja tootekood: NTE1825
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Driver; motor controller; 2A; Uoper: 3÷24V; Uin: 6.45V; SIP16
| Output current | 2A |
| Mounting | THT |
| Supply voltage | 25V DC |
| Case | SIP16 |
| Type of integrated circuit | driver |
| Operating voltage | 3...24V DC |
| Power dissipation | 7.5W |
| Input voltage | 6.45V |
| Kind of integrated circuit | motor controller |