Tootekood: NTE5003A
Tootja: NTE Electronics
Tootja tootekood: NTE5003A
  • Mounting
  • Case
  • Tolerance
  • Semiconductor structure
  • Power dissipation
  • Type of diode
  • Zener voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.5W; 2.8V; DO35; single diode; 75uA
Mounting THT
Case DO35
Tolerance ±5%
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 500mW
Type of diode Zener
Zener voltage 2.8V