Tootekood: NTE5009A
Tootja: NTE Electronics
Tootja tootekood: NTE5009A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.5W; 4.7V; DO35; single diode; 5uA
Mounting THT
Case DO35
Tolerance ±5%
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 500mW
Type of diode Zener
Zener voltage 4.7V