Tootekood: NTST20100CTG
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: NTST20100CTG
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Semiconductor structure
  • Max. load current
  • Max. forward impulse current
  • Max. forward voltage
  • Type of diode
  • Heatsink thickness
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 2x10A; TO220-3; Ufmax: 0.58V
Mounting THT
Case TO220-3
Kind of package tube
Semiconductor structure common cathode, double
Max. load current 20A
Max. forward impulse current 150A
Max. forward voltage 580mV