Bearing: cylindrical roller, single row; Øint: 45mm; Øout: 100mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NU 309 ECJ/C3 SKF
Tootja: SKF
Tootja tootekood: NU 309 ECJ/C3 SKF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Bearing: cylindrical roller, single row; Øint: 45mm; Øout: 100mm
| Width | 25mm |
| Internal diameter | 45mm |
| Outside diameter | 100mm |
| Kind of Bearing | rolling |
| Type of bearing | cylindrical roller, single row |
| Rolling element material | bearing steel |
| Cage material | steel |
| Race material | bearing steel |
| Radial clearance | C3 |