Sensor: distance; diffuse-reflective
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OADM 20I5440/S14C
Tootja: BAUMER
Tootja tootekood: OADM 20I5440/S14C
Spetsifikatsioon tootele Sensor: distance; diffuse-reflective
| Supply voltage | 12...28V DC |
| Operating temperature | 0...50°C |
| IP rating | IP67 |
| Number of pins | 5 |
| Body material | zinc die-cast |
| Output configuration | analogue 4-20mA |
| Type of sensor | distance |
| Operation mode | diffuse-reflective |