LED; SMD; 0805; white cold; 1000÷1400mcd; 6500(typ)K; 120°; 20mA
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
OF-SMD2012W
Tootja: OPTOFLASH
Tootja tootekood: OF-SMD2012W
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; SMD; 0805; white cold; 1000÷1400mcd; 6500(typ)K; 120°; 20mA
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 805 |
| Dimensions | 2x1.25x0.68mm |
| Luminosity | 1000...1400mcd |
| LED colour | white cold |
| Case - mm | 2012 |
| LED lens | diffused, yellow |
| Chromatic coordinates | x: 0.43; y: 0.42 |
| Colour temperature | 6500K |
| LED current | 20mA |