Sensor: laser; distance
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OID204
Tootja: IFM ELECTRONIC
Tootja tootekood: OID204
Spetsifikatsioon tootele Sensor: laser; distance
| Supply voltage | 10...30V DC |
| Operating temperature | -25...60°C |
| IP rating | IP65, IP67, IP68, IP69K |
| Number of pins | 5 |
| Output configuration | PNP / NO / NC |
| Overall length | 85mm |
| Type of sensor | laser |
| Laser class | 2 |