Motor: servo; 4.8÷6VDC; micro; analogue; 11.9g; 23.8x12.3x21.6mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OKY8055
Tootja: SpringRC
Tootja tootekood: OKY8055
Spetsifikatsioon tootele Motor: servo; 4.8÷6VDC; micro; analogue; 11.9g; 23.8x12.3x21.6mm
| Supply voltage | 4.8...6V DC |
| Cable length | 200mm |
| Dimensions | 23.8x12.3x21.6mm |
| Information | Product is not a working device, but only component |
| Size | micro |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Mechanical rotation angle | 120° |
| Type of motor | servo |
| Servo kind | analogue |
| Gears material | plastic |
| Number of bearings | 1 |