Sensor: optical fibre amplifier; PNP; IP67; 10÷35VDC; 1kHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OL150175
Tootja: IPF ELECTRONIC
Tootja tootekood: OL150175
Spetsifikatsioon tootele Sensor: optical fibre amplifier; PNP; IP67; 10÷35VDC; 1kHz
| Supply voltage | 10...35V DC |
| Max. operating current | 200mA |
| Operating temperature | -25...55°C |
| IP rating | IP67 |
| Series | OL15 |
| Body material | PBTP |
| Supply current | 15mA |
| Output configuration | PNP |
| Type of sensor | optical fibre amplifier |
| Connection | connector M8 |
| Switching frequency max | 1kHz |