Sensor: laser; distance
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OMH553
Tootja: IFM ELECTRONIC
Tootja tootekood: OMH553
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: laser; distance
| Supply voltage | 18...30V DC |
| Operating temperature | 0...60°C |
| IP rating | IP65, IP67 |
| Number of pins | 5 |
| Body material | zinc die-cast |
| Range | 50...200mm |
| Type of sensor | laser |
| Switching frequency max | 200Hz |