LED; SMD; 3528,PLCC4; white/blue; 10000(typ)K; 120°; 20mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
OSBWSDS5C1A
Tootja: OPTOSUPPLY
Tootja tootekood: OSBWSDS5C1A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; SMD; 3528,PLCC4; white/blue; 10000(typ)K; 120°; 20mA
| Mounting | SMD |
| Case | PLCC4 |
| Dimensions | 3.5x2.7x1.5mm |
| LED colour | white/blue |
| Case - mm | 3528 |
| LED version | bicolour |
| Colour temperature | 10000K |
| LED current | 20mA |
| Luminosity of blue colour | 220...330mcd |
| Luminosity of white colour | 1120...1560mcd |