Tootekood: OSC12M-3.3I/S3
Tootja: YIC
Tootja tootekood: OSC12M-3.3I/S3
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Body dimensions
  • Frequency
  • Frequency stability
  • Type of generator
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: quartz; 12MHz; SMD; 3.3V; ±100ppm; -10÷70°C
Mounting SMD
Operating voltage 3.3V
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 3.4x2.7x1.2mm
Frequency 12MHz
Frequency stability ±50ppm