Tootekood: OSC16M-3.32/S5
Tootja: YIC
Tootja tootekood: OSC16M-3.32/S5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: quartz; 16MHz; SMD; 3.3V; ±100ppm; -10÷70°C; 5x3.2x1.3mm
Mounting SMD
Operating voltage 3.3V
Operating temperature -20...70°C
Body dimensions 5x3.2x1.3mm
Frequency 16MHz
Frequency stability ±50ppm