Tootekood: OSC25M-3.32/S7
Tootja: YIC
Tootja tootekood: OSC25M-3.32/S7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: quartz; 25MHz; SMD; 3.3V; ±100ppm; -10÷70°C; 7x5x1.4mm
Mounting SMD
Operating voltage 3.3V
Operating temperature -20...70°C
Body dimensions 7x5x1.4mm
Frequency 25MHz
Frequency stability ±50ppm