LED; SMD; 3528,PLCC4; white warm; 32÷35lm; 2700-3000(typ)-3300K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OSM5CVS3C1A
Tootja: OPTOSUPPLY
Tootja tootekood: OSM5CVS3C1A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; SMD; 3528,PLCC4; white warm; 32÷35lm; 2700-3000(typ)-3300K
| Mounting | SMD |
| Case | PLCC4 |
| Dimensions | 3.5x2.8x1.9mm |
| LED colour | white warm |
| Case - mm | 3528 |
| Chromatic coordinates | x: 0.44; y: 0.41 |
| Colour temperature | 2700-3000(typ)-3300K |
| LED current | 25mA |