LED; SMD; 5060,PLCC6; white warm; 4200÷5000mcd; 3000(typ)K; 120°
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
OSM5DTS4C1A
Tootja: OPTOSUPPLY
Tootja tootekood: OSM5DTS4C1A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; SMD; 5060,PLCC6; white warm; 4200÷5000mcd; 3000(typ)K; 120°
| Mounting | SMD |
| Case | PLCC6 |
| Operating voltage | 3...3.6V DC |
| Dimensions | 5x5x1.5mm |
| Luminosity | 4200...5000mcd |
| LED colour | white warm |
| LED lens | transparent |
| Chromatic coordinates | x: 0.45; y: 0.41 |
| Colour temperature | 3000K |
| LED current | 60mA |