Power LED; white warm; Pmax: 1.6W; 3000(typ)K; 80÷90lm; 120°; 5x5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OSM5XAT1C1E
Tootja: OPTOSUPPLY
Tootja tootekood: OSM5XAT1C1E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power LED; white warm; Pmax: 1.6W; 3000(typ)K; 80÷90lm; 120°; 5x5mm
| Mounting | SMD |
| Case | PLCC6 |
| Power | 1W |
| Series | Top Power |
| Dimensions | 5x5mm |
| LED colour | white warm |
| Chromatic coordinates | x: 0.45; y: 0.41 |
| Colour temperature | 3000K |
| LED current | 350mA |