Power LED; EMITER; white cold; 6500(typ)K; 320(typ)lm; 140°; P: 5W
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OSW4X2E5D1E
Tootja: OPTOSUPPLY
Tootja tootekood: OSW4X2E5D1E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power LED; EMITER; white cold; 6500(typ)K; 320(typ)lm; 140°; P: 5W
| Power | 5W |
| Operating temperature | -30...85°C |
| Series | Xeon Power |
| LED colour | white cold |
| LED version | EMITER |
| Chromatic coordinates | x: 0.31; y: 0.33 |
| Colour temperature | 6500K |
| LED current | 1.4A |