LED; SMD; 3528,PLCC2; white cold; 2180÷3000mcd; 10000K; 120°; 20mA
Kordarv:
2.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
OSW54LS1C1B-NO
Tootja: OPTOSUPPLY
Tootja tootekood: OSW54LS1C1B-NO
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; SMD; 3528,PLCC2; white cold; 2180÷3000mcd; 10000K; 120°; 20mA
| Mounting | SMD |
| Case | PLCC2 |
| Power | 120mW |
| Dimensions | 3.5x2.8x1.7mm |
| Luminosity | 2180...3000mcd |
| LED colour | white cold |
| Case - mm | 3528 |
| LED lens | diffused, yellow |
| Front | flat |
| Chromatic coordinates | x: 0.27; y: 0.28 |
| Colour temperature | 10000K |
| LEDs' features | black front |
| LED current | 20mA |