Power supply: switched-mode; LED; 150W; 12VDC; 198÷264VAC; IP67
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OT FIT 150/220-240/12 P VS15
Tootja: ams OSRAM
Tootja tootekood: OT FIT 150/220-240/12 P VS15
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED; 150W; 12VDC; 198÷264VAC; IP67
| Supply voltage | 198...264V AC |
| Power | 150W |
| Operating temperature | -40...50°C |
| IP rating | IP67 |
| Protection | anti-overload, overheating, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Output voltage | 12V DC |
| Efficiency | 91% |
| Electrical connection | wires |