Power supply: switched-mode; LED
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OT FIT 38/220-240/900 CS S MINI
Tootja: ams OSRAM
Tootja tootekood: OT FIT 38/220-240/900 CS S MINI
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED
| Output current | 800...900mA |
| Supply voltage | 198...264V AC |
| Power | 37.8W |
| Operating temperature | -20...55°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | overheating, anti-overload, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Body dimensions | 87x35x22mm |
| Output voltage | 30...42V DC |
| Additional functions | active PFC, adjustable output current level |
| Efficiency | 90% |
| Electrical connection | terminal block |