Power supply: switched-mode; LED; 54W; 54÷216VDC; 250mA; IP20; 125g
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OT FIT 50/220-240/250 D L
Tootja: OSRAM
Tootja tootekood: OT FIT 50/220-240/250 D L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED; 54W; 54÷216VDC; 250mA; IP20; 125g
| Output current | 250mA |
| Supply voltage | 198...264V AC, 176...276V DC |
| Power | 54W |
| Operating temperature | -15...50°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | overheating, anti-overload, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Body dimensions | 210x30x21mm |
| Output voltage | 54...216V DC |
| Additional functions | active PFC |
| Efficiency | 90% |
| Electrical connection | terminal block |