Power supply: switched-mode; LED; 53.6W; 27÷51VDC; 800÷1050A; IP20
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OT FIT 55/220-240/1A0 CS L 2
Tootja: ams OSRAM
Tootja tootekood: OT FIT 55/220-240/1A0 CS L 2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED; 53.6W; 27÷51VDC; 800÷1050A; IP20
| Output current | 800mA...1.05A |
| Supply voltage | 220...240V AC |
| Power | 53.6W |
| Operating temperature | -25...50°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | overheating, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Body dimensions | 280x30x21mm |
| Additional functions | adjustable output current level |
| Electrical connection | terminal block |