Power supply: switched-mode; LED
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OT FIT 75/220-240/1A6 CS
Tootja: OSRAM
Tootja tootekood: OT FIT 75/220-240/1A6 CS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED
| Output current | 1.2...1.65A |
| Supply voltage | 198...264V AC |
| Power | 77W |
| Operating temperature | -20...45°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | overheating, anti-overload, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Body dimensions | 103x67x29.5mm |
| Output voltage | 27...57V DC |
| Additional functions | active PFC, adjustable output current level |
| Efficiency | 91% |
| Electrical connection | terminal block |