Sensor: photoelectric; Range: 20÷120mm; PNP / NO / NC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OT140406
Tootja: IPF ELECTRONIC
Tootja tootekood: OT140406
Spetsifikatsioon tootele Sensor: photoelectric; Range: 20÷120mm; PNP / NO / NC
| Supply voltage | 10...30V DC |
| Max. operating current | 100mA |
| Operating temperature | -25...65°C |
| IP rating | IP65 |
| Series | OT14 |
| Supply current | 30mA |
| Range | 20...120mm |
| Output configuration | PNP / NO / NC |
| Type of sensor | photoelectric |
| Operation mode | background suppress |