Sensor: photoelectric; Range: 10÷80mm; NO; diffuse-reflective
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OT184103
Tootja: IPF ELECTRONIC
Tootja tootekood: OT184103
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: photoelectric; Range: 10÷80mm; NO; diffuse-reflective
| Max. operating current | 100mA |
| Operating temperature | -25...55°C |
| IP rating | IP67 |
| Series | OT |
| Body material | ABS |
| Output configuration | NO |
| Type of sensor | photoelectric |
| Operation mode | diffuse-reflective |
| Switching frequency max | 25Hz |