Sensor: photoelectric; Range: 30÷300mm; PNP/NPN; Usup: 10÷30VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OT330570
Tootja: IPF ELECTRONIC
Tootja tootekood: OT330570
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: photoelectric; Range: 30÷300mm; PNP/NPN; Usup: 10÷30VDC
| Supply voltage | 10...30V DC |
| Max. operating current | 100mA |
| Operating temperature | -25...60°C |
| IP rating | IP67 |
| Series | OT |
| Range | 30...300mm |
| Output configuration | PNP/NPN |
| Type of sensor | photoelectric |
| Connection | connector M8 |
| Operation mode | background suppress |