Sensor: photoelectric; Range: 2000÷4000mm; NO/NC; Usup: 12÷24VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OT570900
Tootja: IPF ELECTRONIC
Tootja tootekood: OT570900
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: photoelectric; Range: 2000÷4000mm; NO/NC; Usup: 12÷24VDC
| Supply voltage | 12...24V AC, 12...24V DC |
| Max. operating current | 100mA |
| Operating temperature | -25...55°C |
| IP rating | IP54 |
| Series | OT |
| Body material | plastic |
| Type of sensor | photoelectric |
| Operation mode | diffuse-reflective |