Sensor: photoelectric; Range: 3000mm; NO/NC; diffuse-reflective
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OT710900
Tootja: IPF ELECTRONIC
Tootja tootekood: OT710900
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: photoelectric; Range: 3000mm; NO/NC; diffuse-reflective
| Supply voltage | 12...24V AC, 12...24V DC |
| Max. operating current | 1A |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP65 |
| Series | OT |
| Body material | plastic |
| Range | 3m |
| Type of sensor | photoelectric |
| Operation mode | diffuse-reflective |