Power supply: switched-mode; LED; 10W; 7÷14VDC; 700mA; 198÷264VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OTE 10/220-240/700 PC
Tootja: OSRAM
Tootja tootekood: OTE 10/220-240/700 PC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED; 10W; 7÷14VDC; 700mA; 198÷264VAC
| Output current | 700mA |
| Supply voltage | 198...264V AC |
| Power | 10W |
| Operating temperature | -25...55°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | overheating, anti-overload, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Body dimensions | 95x53x25mm |
| Output voltage | 7...14V DC |
| Additional functions | active PFC, triac dimming function |
| Efficiency | 79% |
| Electrical connection | terminal block |