Power supply: switched-mode; LED
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OTE 50/220-240/1A4 CS
Tootja: OSRAM
Tootja tootekood: OTE 50/220-240/1A4 CS
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED
| Output current | 1.15...1.4A |
| Supply voltage | 198...264V AC |
| Power | 50W |
| Operating temperature | -20...50°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | overheating, anti-overload, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Body dimensions | 103x67x29.5mm |
| Output voltage | 18...36V DC |
| Additional functions | active PFC |
| Efficiency | 87% |
| Electrical connection | terminal block |