Power supply: switched-mode; LED; 30W; 24.2VDC; 220÷240VAC; IP20
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OTI DALI 30/220-240/24 1CH
Tootja: ams OSRAM
Tootja tootekood: OTI DALI 30/220-240/24 1CH
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED; 30W; 24.2VDC; 220÷240VAC; IP20
| Supply voltage | 220...240V AC |
| Power | 30W |
| Operating temperature | -20...45°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | overheating, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Body dimensions | 103x67x29.5mm |
| Communictions protocol | DALI |
| Efficiency | 88% |
| Electrical connection | terminal block |